Vyberte stránku

O nás

Náš příběh 

Jsme dva kluci, kteří vyrostli v Uničově, Ondra a Tomáš. Jednoho krásného dne jsme si řekli DOST, protože už nás nebavila naše zaměstnání a chybělo nám v Uničově místo, kde by se dalo příjemně posedět u dobré kávy.

A tak přišel nápad otevřít si vlastní kavárnu. Kavárnu, která nám v Uničově tolik chyběla. Kavárnu s výbornou kávou, skvělými dorty a příjemnou atmosférou. Zda se nám to povedlo, necháme na vás.

 

Proč Naproti?

Nejen, že sídlíme na náměstí naproti radnici, ale slovo naproti vyjadřuje určení místa, které je blízko, nedaleko, prostě naproti. Zároveň je to jakýsi směr k sobě. Můžete jít dobré kávě naproti k nám. Stejně tak my svým přístupem chceme jít naproti Vám – našim hostům.

Uničov je malé město, kde se téměř všichni znají a náměstí je místo, kde se potkává spoustu lidí – jak plánovaně, tak i nahodile. Je to takové sousedské. I my chceme být ti dobří sousedi, u kterých se rádi sejdete s ostatními přáteli u dobré kávy.

Jsme Uničováci a jsme tu nejen pro Uničováky. S kávou praženou přímo v Uničově.

O naší kávě

Na naší kávě nám záleží, chuť kávy je alfou a omegou naší kavárny a proto si ji necháváme pražit přímo v Uničově. Aktuálně na mlýnku máme skvělou synergii čokoládových tónů s jemnou ovocností. Jedná se o 100% směs arabicy, která vás prostě dostane.

Dámy a pánové, představujeme vám Brazílii Cerrado Doce Diamantina s Kolumbií Supremo La Manuela.